Wiosna!

  "...Cieplejszy wieje wiatr, wiosna! Znów nam ubyło lat..." Nie wiem, jak z tymi latami, ale cieplej się faktycznie zrobiło. Czas zatem na porządki oraz szlifowanie formy, bo sezon 2018 rusza pełną parą. My zaś - kontynuując wątek rozpoczęty kilka dni temu - ogłaszamy rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń na Wiosenne 360°, czyli długo- i wielodystansowe powitanie wiosny z mapą!

  Zawody - jak zwykle - rozegrane zostaną na Mazowszu. Tym razem centrum imprezy zlokalizowane zostanie w Celestynowie, a tak dokładniej - w Ponurzycy, czyli niezwykle malowniczym miejscu w środku sosnowego boru. Jakie jeszcze atrakcje w planie? 

 Tras będzie - tradycyjnie już - sześć; po trzy dla biegaczy/piechurów i dla rowerzystów. Dystanse to odpowiednio 10, 25 i 50 oraz 20, 50 i 100 kilometrów. Najdłuższe dystanse zaliczane są do cyklów pucharowych: PMnO oraz PPM. Co oznacza, że łowcy punktów mogą na Mazowszu powalczyć o powiększenie swojego dorobku... 

  Wszyscy zaś będą mogli pościgać się na ciekawych - miejmy nadzieję - trasach w mazowieckich kniejach i na łąkach. O czym można zresztą poczytać na stronie zawodów, gdzie sukcesywnie będą pojawiać się kolejne informacje.Zapraszamy do zgłaszania się; do zobaczenia na starcie!