Biuletyn i ognisko

  Do Wiosennych pozostało już tylko kilka dni, do zamknięcia zgłoszeń - kilkadziesiąt godzin. Dlatego czas najwyższy, żeby poinformować zainteresowanych, jak - z grubsza - te zawody będą wyglądały. Fotografie z rekonesansu już widzieliście; tym razem proponujemy lekturę biuletynu (w załączniku), w którym można wyczytać niemal wszystko, co jest istotne. Także informację o planowanym ognisku - bo wygląda na to, że piknikowa pogoda powinna się utrzymać jeszcze jakiś czas. W związku z tym zapraszamy zawodników i kibiców na ognisko; będzie można się pogrzać w piątek wieczorem - a także w ciągu dnia w sobotę.

  Ponieważ zaś do najbliższego sklepu jest zcentrum zawodów dość daleko, postaramy się zapewnić mozliwość zaopatrzenia w ogniskowe atrybuty spożywcze na miejscu... Zatem - raz jeszcze zapraszamy, kto jeszcze się nie zgłosił. Będzie fajnie - a nawet znośnie, jak się nam wydaje. Do zobaczenia!

ZałącznikWielkość
Wiosenne biuletyn.pdf403.21 KB

Komentarze

Mapnik

Jeśli ktoś z uczestników Wiosennych 360 jest zainteresowany zakupem profesjonalnego mapnika do RJnO firmy Orifix - jak wygląda można obejrzeć na stronie producenta - Szczegóły o mapnikach znajdziecie na stronie: http://www.orifix.net/ tam też znajdziecie kontakt do mnie. Proszę o informację wówczas przekaże mapnik organizatorowi.

Ceny są następujące:

 • Blat 250 x 300 mm (A4+) wraz z mocowaniem: 230 PLN
 • Blat 300 x 300 mm wraz z mocowaniem: 260 PLN
 • Blat 275 x 275 mm wraz z mocowaniem: 220 PLN
 • Sam blat 250 x 300 mm: 80 PLN
 • Sam blat 300 x 300 mm: 100 PLN

Dostępne kolory mocowania: czarny, niebieski, żółty, czerwony i biały.

 

  TR: las/drogi publiczne

  A jak wyglada mniej wiecej %lasow i dróg publicznych na trasach TR?
  Domyslam sie, ze TR20 bedzie glownie po lasach/lakach i terenach, a czy na TR50/100 bedzie duzo/srednio/troche/nic ew jezdzenia po drogach (z samochodami)?